Terrarium TV

1.9.10

4.1

58

Bütün TV dizileri Android üzerinde mevcut

9.1M

Bu uygulamayı oyla

Terrarium TV, direkt olarak Android üzerinden en iyi TV dizilerinden keyif almanıza izin veren bir uygulamadır. Uygulamadan direkt olarak bölümleri izlemekle kalmaz aynı zamanda cihazınızın hafızasına indirebilir ve bir internet bağlantısı olmadan daha sonra izleyebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü düzenli ve sezgiseldir. Ana pencereden o anda popüler olan dizileri görebilir ya da kolayca türe göre filtreleme yapabilirsiniz. Ayrıca belli bir diziyi hızlıca bulmak için de arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Bir TV şovunun profilini açtığınızda, bölümü seçip izlemeye başlayabilirsiniz. Bir bölümü seçmek mevcut kalite seçeneklerini size göstericek, bunların arasında klasik 360p, 720p ve 1080p yer alır. İstediğiniz kaliteyi seçtikten sonra, alt yazıları seçebilirsiniz.

Ayarlar kısmından, alt yazı için istediğiniz dili seçebilirsiniz; ki bu fabrika ayarı olarak İngilizcedir. Ayarlar kısmından paralel indirme modunu (iyi bir internet bağlantısı olan herkese tavsiye edilir) ya da iki sütunda izleme modunu etkin hale getirebilirsiniz.

Terrarium TV, en beğendiğiniz TV şovlarını izlemek için muhteşem bir uygulamadır. Sadece kapsamlı bir katalog sunmakla kalmaz aynı zamanda yüksek çözünürlükte bölümleri izlemenize de izin verir.
Uptodown X